Farba zloty kolor

Farba Złoty Kolor

Materyczne powierzchnie metalicznego złota

 Badania nad wykończeniem metalicznym złotem, stosowanym do upiększania i nadawania koloru elementom projektowymi oraz meblom, to słały element naszej pracy. Poniżej ukazujemy przegląd farb zaprojektowanych przez Cromas, które najlepiej reprezentują ten metal szlachetny.

SM.007 Złoto Inków

Ciepłe odcienie, charakterystyczne dla słońca, odbicia dawnych splendorów zagubionych w czasie. Sugestywne, kuszące i bezkompromisowe metaliczne złoto, gładkie i odpowiednie do złocenia każdej powierzchni. Pewny kolor, którego nie sposób przeoczyć.
Nadaje się zarówno do małych, jak i szerokich powierzchni, a nawet łączenia z innymi. Można go pokryć błyszczącymi albo matowymi prześwitami, by stworzyć grę refleksów. Stabilny w świetlne dziennym, to jednej z najbardziej poszukiwanych i docenianych kolorów.
Sprawdza się najlepiej przy nakładaniu na zakrzywione powierzchnie z bardzo żywymi metalicznymi odblaskami. Należy do kolekcji Błyszczących Metali

SM.006 Złoto Bizancjum

Śmiałe złoto ze zrównoważonymi niuansami, odpowiednie do łączenia z różnymi kolorami i odcieniami. To żywe, stonowane i dojrzałe, choć niezbyt ciepłe złoto, które błyszczy wdziękiem przez swój metaliczny wygląd.
Ton jest tu nieco bardziej czerwonawy niż „bratni” SM.007, oba są wynikiem poszukiwań najbardziej cenionych tonów tego metalu szlachetnego.
Jak każdy inny produkt z naszej kolekcji Błyszczących Metali nadaje się zarówno do małych, jak i i szerokich powierzchni, a nawet do łączenia w pary. Pozwala uzyskać jednolite powierzchnie, a jednocześnie dobrze kryje. Rekomendowana jest aplikacja w sprayu. Podobnie do pozostałych produktów z tej serii można go używać na zewnątrz, pamiętając o konieczności pokrycia błyszczącym lub matowym przezroczystym wykończeniem.

Dostępny jest materiał video, pokazujący aplikację farby SM.006 ZŁOTO BIZANCJUM i SM.007 ZŁOTO INKÓW:

CG.02 FARBA ZŁOTY CHROM

W serii złotych farb do użytku profesjonalnego nie może zabraknąć efektu chromu ze złotym odcieniem, gdzie unikatowe metaliczne odbicie jest zapewniany przez chromową bazę. Cykl malowania jest z pewnością bardziej wymagający, ponieważ poza malowaniem chromem, trzeba tu użyć czarnego podkładu, a potem farb transparentnych, jednakże zwykle jest to jedyny sposób na uzyskanie wysoce wyrafinowanych metalicznych refleksów.

Chromowa baza nadaje się zwłaszcza do niezbyt szerokich powierzchni, a możliwość użycia odpowiednich cykli zwiększa jakość i estetyczność wykończenia. Na powierzchniach uzupełniających, ważne jest aplikowanie tej samej ilości transparentnego żółtego złota.
Malowanie to cykl o następującej sekwencji: błyszczący czarny podkład, farba chromowana, blokujący żółty transparentny i transparentne zabezpieczenie.

Aplikacja jest pokazana w tym krótkim video, podczas gdy szczegóły dotyczące chromowanej farby są dostępne na stronie dedykowanej cromowanej farbie.

Farba złoty kolor i żywica: nieoczekiwane powierzchnie

Gdy złoto i żywica mieszają się ze sobą, powstają niespodziewane, nowe i wręcz metafizyczne powierzchnie pełne czaru i uroku. Za pomocą trójwymiarowej żywicy Cromas, możesz stworzyć złote żyłki i siatki, „gadzią skórę” oraz inne kreacji ograniczone wyłącznie przez wyobraźnie.
Celem poznania trójwymiarowych żywic i części oferowanych przez nią możliwości dla branży projektowej i meblarskiej, zalecamy odwiedzić naszą stronę dedykowaną trójwymiarowej żywicypagina dedicata alla resina tridimensionale.

Jak wybrać najlepiej dopasowaną złotą farbę?

Dla optymalnej decyzji ważne jest, by ocenić wraz z serwisem technicznym, parę praktycznych funkcji dotyczących aplikacji i sposobu użytkowania powierzchni:

  • – Przeznaczenie wykończenia: wewnętrzne lub zewnętrzne
  • – Wymagania dotyczące odporności, np. na czyszczenie i ścieranie
  • – Powierzchnia samodzielna lub łączona w pary jak szuflady, lub drzwi
  • – Wymiarowe i geometryczne aspekty konkretnej powierzchni
  • – Aplikacja manualna, automatyczna lub inna

Rekomenduje się uzyskanie informacji od techników firmy Cromas, aby otrzymać najlepiej dopasowane sugestie pod twoje potrzeby.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Malowanie złotym kolorem