Wprowadzenie do wszystkich żywic Cromas

Dekoracyjna żywica epoksydowa - wprowadzenie

Przedstawiamy świat żywic firmy Cromas

Ta krystalicznie czysta żywica epoksydowa oferuje wiele kreatywnych możliwości, które można z łatwością docenić, gdy widzisz skończony projekt.

Krystaliczna transparentność wyschniętej żywicy ukazuje piękno przedmiotu i ma bardzo wysoki poziom trwałości. Te cechy sprawiają, że żywice epoksydowe Cromas są unikalnym materiałem, który może być stosowany w branżach profesjonalnych, od mebli, przez architekturę, po wystrój wnętrz.

Ta błyszcząca żywica wygląda pięknie, gdy jest zastosowana jako cienka warstwa wierzchnia lub z różnymi materiałami zatopionymi w żywicach o średniej lub dużej gęstości, by zyskać czystą, solidną i transparentną powierzchnię.

Poprzez grę światła i cieni z zawieszonymi materiałami, te żywice są idealnym środkiem, który oferuje nieskończoną gamę kreatywnych możliwości. Krystaliczna transparentność wyschniętej żywicy ukazuje przedmioty lub materiały w niej zatopione, umożliwiając wyraźne zobaczenie tego, co wcześniej pozostawało jedynie w sferze wyobraźni.

W tej sekcji przedstawiamy nowe żywice opracowane przez firmę Cromas. Ten nowoczesny produkt został stworzony z myślą o producentach i profesjonalistach, którzy w przeszłości byli ograniczeni do korzystania z żywic dostępnych w sklepach dla majsterkowiczów.

Nasza gama transparentnych żywic epoksydowych została dokładnie przebadana, by sprostać wymaganiom produkcji personalizowanej i produkcji seryjnej. Gama produktów umożliwia wybór najbardziej odpowiedniej żywicy o wymaganym poziomie wydajności i odporności.

Mając na uwadze bogate doświadczenie firmy Cromas w sektorze farb specjalnych, te żywice są wynikiem badań i eksperymentów w naszych głównych obszarach działalności związanej z personalizowaną i masową produkcją mebli. Jeszcze bardziej ekscytuje  połączenie tych żywic z naszymi farbami z efektem specjalnym, które wnoszą do każdego projektu nowe, kreatywne rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem technicznym w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla twojego produktu lub produkcji seryjnej.

transparentna, samopoziomująca żywica epoksydowa z efektem przypominającym szkło

transparentna, samopoziomująca żywica epoksydowa z efektem przypominającym szkło

Transparentna żywica epoksydowa, grubość 2-3cm z zatopionymi niewielkimi przedmiotami

Transparentna żywica epoksydowa, grubość 2-3cm z zatopionymi niewielkimi przedmiotami

Transparentna żywica epoksydowa do dużej grubości i do zatapiania przedmiotów

Transparentna żywica epoksydowa do dużej grubości i do zatapiania przedmiotów

Dekoracyjna metaliczna żywica epoksydowa pure metal, aplikowana kielnią

Dekoracyjna metaliczna żywica epoksydowa Pure Metal, aplikowana kielnią

Contact us now

Let's talk about your project

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

In order to give you the best possible answer we also ask you to fill in the following fields (not required)

Interest areas

You can also contact us here: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Wprowadzenie do wszystkich żywic Cromas