Transparentna farba ochronna do żelaza

Transparentna farba ochronna do żelaza

Farba do ochrony żelaza, która pomaga zachować jego naturalny wygląd

Gdy zachodzi konieczność zachowania estetycznego wyglądu żelaza bez stosowania specjalnych modyfikacji w teksturze i wyglądzie powierzchni, kiedy potrzebna jest jednocześnie ochrona przed rdzą, można wykorzystać transparentną farbę ochronną do żelaza.

Będąc farbą chroniącą przed rdzą, tworzy cienki film z trwałej, akrylowej żywicy zawierającej dodatek inhibitorów korozji, by zapewnić barierę ochronną dla produktów i prac remontowych. Ta mieszanina nie wprowadza żadnych istotnych zmian wizualnych na powierzchni, lecz raczej nadaje jej wytrzymałość i ochronę. Jedyny widoczny element pozostały po zastosowaniu produktu to błyszczący, przezroczysty wygląd cienkiej warstwy farby na metalicznej powierzchni.

Farba ochronna jest zazwyczaj stosowana na powierzchniach szczotkowanego metalu w sposób liniowy lub koncentrycznymi kołami.

Pomaga zachować wygląd metalicznych przedmiotów i zapewnia perfekcyjne wrażenia wizualne.

Dostępne jest także kryjące wykończenie, choć możliwe jest zamówienie specjalnej transparentnej warstwy akrylowej zapewniając odporność na żółknięcie, co jest przydatne w przypadku wytworzonych przedmiotów, które umieszczane są na zewnątrz.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Transparentna farba ochronna do żelaza