Przedstawiamy Farby materyczne

Przedstawiamy Farby materyczne

Farby materyczne Cromas

Bez ograniczania wyobraźni! Teraz możliwe jest odmienienie materiałów farbami materycznymi.  Potrzeba stworzenia określonych kształtów lub procesów produkcyjnych w przemyśle i rzemiośle prowadzi do zastosowania tradycyjnych lub łatwych w obsłudze materiałów, które zostaną intuicyjnie przekształcone przez projektanta lub architekta w to, co najbardziej mu odpowiada. By sprostać tym potrzebom, farby materyczne są niezwykle przydatne, gdyż są najprostszym sposobem na zmianę koloru, wyglądu i tekstury. Wszystko dzięki prostej i szybkiej operacji wykonywanej zarówno na skalę przemysłową, jak i  w rzemiośle: malowaniu.  Wszystkie wykończenia opracowane przez naszych techników dla przemysłu, projektantów i architektów charakteryzuje wykorzystanie wysokiej jakości surowców, a tam, gdzie to możliwe, surowców naturalnych, by spełnić wymagania stawiane malowanym powierzchniom związane z dotykiem i wyglądem.  W szczególności, oferujemy następujące realistyczne efekty:

Farba materyczna z efektem rdzy z prawdziwym utlenianiem

Farba z efektem rdzy, zardzewiała farba

Farba z efektem rdzy: przekształca dowolną powierzchnię w zardzewiały materiał. Niesamowicie realistyczna tekstura, nieprzezroczysty i niejednolity wygląd.

 

Farba materyczna z efektem stali corten

Farba z efektem corten

Farba z efektem corten: prosty proces, by uzyskać powierzchnię o typowym wyglądzie utlenionej stali corten.

 

Farba materyczna tablicowa

Farba tablicowa

Po powierzchniach potraktowanych tą farbą można następnie pisać zwyczajną białą kredą i czyścić je bawełnianą szmatką tak, jak w przypadku tradycyjnych, starych tablic.

 

farba materyczna z efektem starego, utlenionego brązu

Farba z efektem starego brązu

Efekt starego brązu to farba, która sprawia, że produkt jest nie do odróżnienia od starego brązu. Powierzchnie są naprawdę utlenione, ze wszystkimi typowymi odcieniami koloru.

 

farba materyczna z efektem patyny z prawdziwym utlenieniem

Farba z efektem patyny

Niesamowicie realistyczna i nie do odróżnienia od prawdziwego metalu. W ciągu kilku godzin można osiągnąć efekt pracy wielu lat natury w trakcie złych warunków pogodowych.

 

farba materyczna z efektem betonu lub mikrobetonu

Farba z efektem betonu

Po prostu przekształca dowolną powierzchnię w beton. Nadaje się do drewna, metalu, plastiku, szkła i bruku. Idealna do powierzchni o dowolnym rozmiarze i dla dowolnego zastosowania.

 

Farba materyczna z efektem tkaniny oparta na mikrosferach

Farba z efektem tkaniny

Farba z efektem aksamitu do drewna, metalu i plastiku. Odpowiednia dla przemysłu i rzemiosła. Rezultatem jest aksamitnie miękka, lecz bezbarwna powierzchnia, całkowicie nieprzepuszczająca, anty-refleksyjna i antypoślizgowa.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Przedstawiamy Farby materyczne