Kolekcje

Nasze kolekcje

Nasze kolekcje farb specjalnych i teksturowanych wykończeń do wystroju wnętrz i zaprojektowanych zamówień, dekoracji mebli i akcesoriów

Variazioni metalliche

Nasze farby Variazioni Metalliche posiadają metaliczne wykończenia, takie jak efekty polerowania i postarzenia, zaprojektowane, by uzyskać powierzchnie o oddziałującym wizualnie stylu i niezwykle realistycznym wyglądzie. ”Variazioni metalliche” zdobi powierzchnie i przedmioty, dodając im czaru upływającego czasu w oryginalny sposób i w zaskakująco nowoczesnym stylu.

Esperienze Metalliche

Kolekcja farb metalicznych Esperienze Metalliche została wprowadzona, by nadać powierzchniom teksturę metalu w wielu różnych, wspaniałych wersjach.

Łatwość aplikacji naszych wykończeń metalicznych pozwala na stosowanie ich na szerokiej gamie materiałów: od drewna po metal. Wystarczająco elastyczne, by dekorować produkty i akcesoria przynależące do różnych sektorów: architektury, meblarstwa, wystroju wnętrz, produktów profesjonalnych i rękodzieła.

Istinti materici

Teksturowany efekt, który znacząco odmienia wygląd powierzchni: jest idealny, by nadać im nowy, efektowny wygląd i świetne wrażenia dotykowe. W rezultacie otrzymujemy wysoce realistyczny efekt na dowolnej powierzchni. Kolekcja farb ”Istinti Materici” wzbogaca produkty o ciekawy wygląd. Te wykończenia spełniają różne wymagania z zachowaniem dobrego smaku i oryginalności.

 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Kolekcje