Firma

Farby CROMAS to PRODUKCJA, BADANIA I INNOWACJE

badania i specjalizacja prowadzą do innowacji.
Dzięki ciągłym badaniom prowadzonym z zaangażowaniem w laboratoriach Cromas przez naszych wyspecjalizowanych techników, możemy być dumni z obecności na coraz bardziej zróżnicowanym rynku. Nasze badania zaowocowały produkcją wysoko wyspecjalizowanych farb odpowiednich dla wielu branż.
Oferowane przez nas farby są w stanie zaspokoić wiele potrzeb: od rozwiązań dekoracyjnych w aranżacjach wnętrz, po określone właściwości związane z funkcjonalnością, które są wymagane w niektórych środowiskach.

Zobacz nasze kolekcje >

Farby CROMAS to DEKORACJA i FUNKCJONALNOŚĆ

Farby CROMAS to PRODUKCJA, BADANIA I INNOWACJE

Wykończenia oferowane przez naszą firmę mają moc wzbogacania wyglądu powierzchni przeznaczonych dla różnych środowisk. Nasze farby i ich oryginalne efekty mogą nadać nowe życie i nowy wygląd meblom, metalowym podporom, plastikowym i drewnianym panelom, podłogom, ścianom i powierzchniom.
Dzięki swojej wszechstronności, nasze farby mogą być używane na prawie każdych powierzchniach, co pozwala na zmianę ich wyglądu i nadanie im nowych wrażeń dotykowych oraz tekstury. Po zastosowaniu naszych farb specjalnych, produkty zyskują niespodziewany wygląd i funkcjonalność.
Przykładami naszych farb specjalnych są te z efektem patyny lub rdzy, pofałdowanego lub anodowanego metalu czy farby z efektem betonu: wszystkie elementy designu wzbogacone naszymi farbami uzyskują nową materyczną i plastyczną teksturę, nowe odcienie koloru. W rezultacie uzyskiwane są niezwykle realistyczne efekty wizualne i dotykowe.

Zobacz nasze kolekcje>

 

Farby CROMAS to DOŚWIADCZENIE

udowodniona skuteczność przetestowana przez czołowych partnerów

O niezawodności i profesjonalizmie Cromas miało okazję przekonać się już wielu ważnych partnerów – architektów, partnerów z branży motoryzacyjnej i instalacji – którzy od lat współpracują z naszą firmą, w której zawsze pracujemy ciężko, by móc dostarczać nowatorskie rozwiązania. Ci, którzy już skontaktowali się z naszą firmą mają świadomość, że mają do czynienia z uczciwym i profesjonalnym dostawcą farb.
Ścisła współpraca z profesjonalistami z obszaru projektowania wnętrz, motoryzacji i innych gałęzi przemysłu dała nam możliwość opracowania coraz bardziej wydajnych powłok tak, by spełniały cele ich wymaganego przeznaczenia. Ponadto, nasza wiedza pozwala nam na doradzanie najlepszych rozwiązań dla konkretnych projektów.

Skontaktuj się z nami >

 

Farby CROMAS to BEZPIECZNE TRANSPORTY

Farby Cromas mogą dotrzeć z Mediolanu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, do dowolnego miejsca na świecie, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi transportu towarów niebezpiecznych.
W naszym dziale przygotowujemy wysyłki i transporty farb z zachowaniem przepisów IMO (przesyłki morskie) i ADR (transport drogowy). Możemy również zapewnić niektóre transporty towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami IATA.

Skontaktuj się z nami >

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Firma