Farba z pęknięciami: pękająca farba z efektem wiekowej skóry

Farba z pęknięciami

Pękająca farba z efektem wiekowej skóry

Efektowny wygląd i tekstura, efekt imitujący wiekową skórę używaną w przemyśle meblowym. Farba z pęknięciami dostępna jest w różnych kombinacjach kolorystycznych.

Jest to profesjonalne wykończenie, w przeciwieństwie do tych, które normalnie występują na rynku. Aplikacja możliwa jest zarówno z wykorzystaniem piekarnika, jak i temperatury pokojowej.

Produkt oparty jest na rozpuszczalnikach i składa się ze specjalnej kolorowej powłoki do tworzenia pęknięć, kolejnej kolorowej bazy z pęknięciami i końcowej przezroczystej powłoki (zalecany jest półkryjący 50 Gloss).

Główną różnicą pomiędzy tym profesjonalnym produktem i innymi produktami amatorskimi oraz do decoupage’u jest to, że ten profesjonalny produkt pozwala lepiej kontrolować rozmiar pęknięć przy operowaniu w tych samych warunkach w trakcie różnych aplikacji, by zapewnić klientowi podobne części, które można również połączyć.

 

Klasyczna farba z pęknięciami składa się zazwyczaj z dwóch baz o kontrastujących kolorach, takich jak czarne lub czerwone tło i białe lub kremowe pękające wykończenie. Aby uzyskać pożądaną kombinację kolorów, konieczne jest skontaktowanie się z naszym personelem technicznym. Dostępne są wszystkie kolory RAL i wybrane kolory metaliczne.

Farba z efektem wiekowej skóry to nowa, modna wersja proponowana przez Cromas, by nadać nowe życie produktowi, który w innym przypadku ograniczałby się do stylu ”prowansalskiego” lub ”wiejskiego”, poprzez nałożenie bazy i wykończenia tego samego koloru. Jak widać, farba z pęknięciami Cromas pozwala na uzyskanie imponującego  efektu dzięki dużemu otwarciu pęknięć, które jest możliwe dzięki starannie opracowanej formule naszej farby.

Przez nałożenie farby z zachowaniem zalecanych procedur aplikacji i suszenia, można otrzymać wspaniałe i powtarzalne rezultaty.

By umożliwić ocenę efektu, również na małych powierzchniach, dostępny jest zestaw testowy tego produktu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.

Efekt można zastosować poprzez zastosowanie bazy na:
– drewnie
– metalu (żelazo, aluminium, mosiądz, itp.)
– plastiku (ABS, ABS-PC, itp.)
– szkle

W celu uzyskania dalszych informacji o farbie z pęknięciami, zalecamy odwiedzenie następujących linków:

Krakelura

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Farba z pęknięciami