Farba z efektem patyny

Farba z efektem patyny

Farba Cromas z efektem patyny pozwala przekształcić dowolną powierzchnię w patynę

Niezwykle realistyczna w wyglądzie i dotyku dzięki nieprzezroczystości i niejednorodnej teksturze stworzonej w wyniku utleniania chemicznego.

To cykl malowania, który sprawia, że produkt naprawdę staje się patyną, powierzchnie naprawdę pokryte są metaliczną utlenioną miedzią z wszystkimi jej niuansami kolorystycznymi.

Farba z efektem patyny zawiera zminiaturyzowaną i powierzchownie pasywowaną miedź, która utlenia się bezpośrednio na pomalowanej powierzchni, aby otrzymać całkowicie prawdziwy efekt patyny.

Efekt patyny uzyskiwany jest poprzez chemiczne utlenianie farby i użycie farb ochronnych wysokiej technologii w celu wytworzenia trwałych prac.

Przedmioty pomalowane naszą farbą z patyną mogą być używane we wnętrzach.

Do zastosowań w przemyśle i rzemiośle zalecamy użycie wałka; do produktów takich jak bramy, okna, schody, antresole, itp. odpowiedni jest zarówno pędzel, jak i wałek.

Kolory na ekranie są jedynie poglądowe.

Aby umożliwić ocenę efektu, również na małych powierzchniach, dostępny jest zestaw testowy produktu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.

Efekt można zastosować poprzez użycie podkładu na:

  • drewnie
  • metalu (żelazo, aluminium, mosiądz, itp.)
  • plastiku (ABS, ABS-PC, itp.)

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Farba z efektem patyny