Farba z efektem betonu

Farba z efektem betonu, mikrocement

Farba z efektem betonu do mebli i ścian

Farba materyczna umożliwiająca przekształcenie dowolnej powierzchni w beton, ze względu na wspaniałą, realistyczną teksturę, którą można wyczuć dotykiem i kryjący, niejednorodny wygląd powierzchni.

Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Cromas proponuje dwa technicznie różne wykończenia dla dwóch zdumiewających rezultatów: ”Efekt betonu” do aplikacji aerografem i efektu cementu nakładany szpachelką.

Prezentujemy tu specjalny produkt ”Surowy beton”, naturalny efekt surowego betonu: jeden z  najwspanialszych efektów farb materycznych i jedno z najbardziej pożądanych rozwiązań wśród farb.

W odróżnieniu od innych rozwiązań, te techniki dają możliwość uzyskania powierzchni z efektem prawdziwego betonu również przy pracach seryjnych, bez potrzeby używania określonych szpachelek i w krótszym czasie. Łatwość aplikacji zapewniona jest także na powierzchniach meblowych, z możliwością perfekcyjnego dotarcia do rogów i krawędzi.

Szybka i łatwa, technika aerografu pozwala osiągnąć stałą i odtwarzalną teksturę, podczas gdy aplikacja szpachelką pozwala zostawić znaki typowego procesu roboczego, w raczej ”miękkiej” wersji.

Farba z efektem cementowego kamienia jest dostępna także do ścian wewnętrznych; aplikacja jest niesamowicie prosta i nie wymaga specjalnej wiedzy. Proces malowania betonem jest bardzo podobny do nakładania tynku do łączenia płyt gipsowo-kartonowych.
Powierzchnie, na których zastosowano farbę z efektem cementowego kamienia, są całkowicie nieprzezroczyste i nie odbijają światła zarówno w przypadku jasnych, jak i ciemnych kolorów.

Kolory na ekranie są tylko poglądowe. Najczęściej wybieranym kolorem jest klasyczny ”biały” beton. Dostosowanie kolorów jest możliwe z uwzględnieniem pewnych ograniczeń technicznych produktu.

Farba z efektem betonowego kamienia może być aplikowana poprzez użycie podkładu na:

  • drewno
  • metal (żelazo, aluminium, mosiądz, itp.)
  • plastik (ABS, ABS-PC, itp.)
  • nadaje się do ścian wewnętrznych

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Farba z efektem betonu