Farba tablicowa

Efekt tablicowy

Farba tablicowa do mebli i ścian

Farba tablicowa do przekształcenia dowolnej powierzchni w niezwykle realistyczną w dotyku powierzchnię tablicową. Dzięki temu, że składa się z hematytu, proces malowania pozwoli uzyskać nieprzezroczystą i niejednolitą powierzchnię.
Farba została opracowana tak, by imitować tablicę, więc po wszystkich powierzchniach pokrytych tą farbą można pisać zwykłą, białą kredą i można je czyścić bawełnianą szmatką tak, jak w przypadku klasycznych, starych tablic. Możliwość pisania kredą i czarny wygląd są efektem starannego opracowania składu, który finalnie naśladuje prawdziwy materiał tablicowy, którego cechy są dobrze opisane na niniejszej stronie w Wikipedii.

Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do popularnych farb tablicowych, które dostępne są na rynku lub zostały wypuszczone przez innych producentów, główną uprzywilejowaną cechą tego produktu jest materyczny wygląd, a nie właściwości funkcjonalne. W rzeczywistości, nasi klienci często wybierają dwuskładnikową wersję farby na bazie rozpuszczalników, by pomalować nią meble, elementy wystroju wnętrz czy inne przedmioty.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, nasza farba tablicowa pozwala uzyskać powierzchnie z efektem prawdziwej tablicy (także przy pracach seryjnych) o profesjonalnej trwałości i wyglądzie, bez konieczności używania określonych szpachelek i w krótkim czasie.

Farba z efektem tablicy-łupka jest dostępna także w wersji do ścian wewnętrznych. Aplikacja jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Może być nakładana za pomocą wałka lub pędzla.
Powierzchnie pokryte farbą z efektem tablicowym są całkowicie nieprzezroczyste i nie odbijają światła, ponieważ składają się głównie z litych kamieni mineralnych. Oferowany jest tylko kolor czarny (naturalny łupek).

Efekt może być aplikowany poprzez użycie podkładu na:

  • drewnie
  • metalu (żelazo, aluminium, mosiądz, itp.)
  • plastiku (ABS, ABS-PC, itp.)
  • wersja odpowiednia do ścian wewnętrznych

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

Prosimy również o wypełnienie następujących pól (opcjonalnie), byśmy mogli udzielić ci możliwie najlepszej odpowiedzi

Obszary zainteresowań

Możesz także skontaktować się z nami mailowo: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Farba tablicowa