Farba elastyczna

Farba elastyczna

Rozciągliwa elastyczna farba do materiałów plastycznych

W odróżnieniu do innych elastycznych farb naszej firmy, ta farba jest ochronna i estetyczna. Jest skomponowana z najwyższej jakości żywic, które są odporne nawet na warunki zewnętrzne i pogodowe.

W zależności od elastyczności malowanego podłoża, pomalowaną powierzchnię można wielokrotnie skręcać bez pęknięć farby. Ta farba zazwyczaj oferowana jest jako wykończenie z połyskiem, choć jest także możliwość zaoferowania nieprzezroczystych wykończeń dla ilości przemysłowych. W przypadku życzeń specjalnych, konieczne jest skontaktowanie się z naszym personelem technicznym.

Elastyczna farba Cromas oparta jest na żywicach poliuretanowych o wysokiej funkcjonalności rozpuszczalnikowej, usieciowana utwardzaczami opartymi na izocyjanianach alifatycznych. Dobra odporność na żółknięcie.

Do użytku we wnętrzach, farba elastyczna dostępna jest także w wersji gumowej w dotyku (miękkiej w dotyku) oraz z poślizgiem (przyczepnością). Najbardziej powszechnymi zastosowaniami tej farby są: malowanie  elastycznego poliuretanu, elastycznego PVC, podeszew, butów, skóry, sztucznej skóry, torebek i materiałów plastycznych.

Zauważ, że tak, jak wszystkie farby, ta również nie może być stosowana na silikonie, nawet po przemyciu go specjalnym anty-silikonowym detergentem.

Aby umożliwić ocenę efektu, również na małych powierzchniach, dostępny jest zestaw testowy produktu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji.

Farba z efektem plastycznym może być stosowana na różnych materiałach poprzez użycie podkładu:

  • plastiku (PVC, poliuretan, itp.)
  • metalu (żelazo, aluminium, mosiądz, itp.)

 

Contact us now

Let's talk about your project

Dear user, we inform you that due to some recent European regulations, governing the sale and the transport to private (non-professional) users of some dangerous materials, we may find it impossible to handle your request.

In order to give you the best possible answer we also ask you to fill in the following fields (not required)

Interest areas

You can also contact us here: info@cromas.it | Tel: +39 0331 877427

Share the page Farba elastyczna